Erkeğinizi 5 Hamlede Kendinizden Soğutun


Görünce göğsünüzün sıkıştığı, beyninizin kafatasınızı terk ettiği, gözlerinizden kalpler çıkaran adamla ilişkiniz, üçüncü ayında kekremsi bir tat vermeye başladı. Olmaz mı? Olabilir. Tanıdıkça uymadı kafalar, tarzlar normal. Erkekler bilmez ama net bilgidir: Kadınlar her ilişki yaşadıkları adama aşık olmazlar. Kadınlar da sıkılır, doğaldır.

Adam da bir o kadar yüksek size karşı. Hatta o kadar yüksek ki, yüksek yüksek tepelere ev kurmak üzere yüzüğü parmağınıza takması an meselesi. Kırmak da istemiyorsunuz lakin olacak gibi değil. Bu durumlarda erkeklerden farklı olarak kadınlar “sorun sende değil bende” konuşması yapmaz, daha sinsice ilerler. Erkeği soğutup, ayrılığı onun kararını ona aldırmak en temiz alternatiftir. Soğutma garantili 5 hamleyi dikkatlice istikrarlı bir şekilde uygularsanız zafer sizin olacaktır.

1. Yaa çen beni çeviyo muçun?

Bu taktiği uygularken kendinizden tiksineceksiniz muhtemelen ama bu, zafere giden yolda ödenmesi gereken bir bedel. Bebek taklidi kadar erkeği sinir eden başka bir şey düşünülemez. Libido düşmanı bu davranışı sürekli bir tarz haline getirebilirseniz aşık erkeğiniz eninde sonunda koşarak uzaklaşacaktır. Hiçbir sağlıklı erkek çocuk taklidi yapan bir kadınla sevişmek istemez. Hele o kadını sosyal ortamına sokup madara olma riskini akıllarından bile geçirmezler.

2. Eğilemem canım, tacım düşüyo!

Hiçbir şeyi beğenmeyin, her şeyden şikayet edin. Memnuniyetsizliğinle boğun onu. Götürdüğü restorana bir kulp takın, getirdiği şarabı aşağılayın. Emin olun pes edecektir. İstisnasız bütün erkekler küçük şeylerden mutlu olan kadın ister. Ufacık bir jest karşısında neşeli bir kelebek gibi kanat çırpan ruhunuzu rafa kaldırın. Prensesler gibiydim ben baba evinde, bununla nasıl mutlu olayım moduna girin. Burun kıvırmanın kitabını yazın, ilk basımda kaçacaktır.

3. Seven kadın kıskanır oğlum!

Kıskançlık aşık erkeği içten içe mutlu eder ama dozunda olursa. Kaçırın o dozu. Halasının kızıyla konuşmasını yasaklayın, kankası olan kızla görüşmesini engelleyin, ona buna baktın diye olay çıkarın, sosyal medyada takip ettiği tüm kızları listesinde çıkarın. Azıcık genç gösteren komşu teyze bile arızaya bağlamanız için neden olsun. Histeri krizleri geçirin, yakın ortalığı. Aşkında ölen adam bile bu kadar sıkıntıya gelemez, tecrübeyle sabit.

4. Eski defterler açılsın

Eski ilişkilerinizin detayına inmemeye gösterdiğin özeni bir kenara bırakın. Anlatın anlatabildiğiniz kadar. Anılarınızdan bahsedin hunharca. “Berkecan’la gelmiştik buraya”, “Cankutay da bayılırdı sushiye” gibi yersiz örnekler verin. Gizli bir kıyaslama yaptığınızı düşündürerek huzursuz edin onu. Hiçbir erkek geçmişi duymak istemez, kapanmamış defterleri olduğu düşündüğü bir kadınla uçurumun kenarında bir hayat geçirmeyi göze alamaz. Hele bir de onun geçmiş ilişkilerini didiklemeye çalışırsanız bu hamleyi taçlandırmış olursunuz.

5. Kirpik dipleriniz ağrısın

Gerçekçi olalım bu adamın size aşık olmasında dizginlenemez libidonuz, yatakta harikalar yaratmanızın da payı muhtemelen büyüktür. Hemen çıkın o moddan. Seksten mümkün olduğunca kaçın. Bahanelerde yaratıcılığınızla çığır açın. Hiçbir erkek ayda bir, o da şansı yaver giderse, sevişebileceği kadının parmağına yüzüğü takmaz.

Mutlu ayrılıklar!


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

Nasıl yaa? Nasıl yaa?
0
Nasıl yaa?
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
1
Kızdım
Komik Komik
1
Komik
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Duygulandım Duygulandım
0
Duygulandım
Korktum Korktum
0
Korktum