Erkek Kişisine Sosyal Medyadan Subliminal Mesajlar


Hayatımızın rengi, canımız, kıymetlimisss sosyal medya! Ne kadar eğlendiğimizi gösterip düşman çatlattığımız, doğum günü kutlamamızdaki kalabalık masayı paylaşıp ne kadar sevildiğimizi sergilediğimiz, en efsane selfielerimizle terk eden adamları pişmanlık kuyularına attığımız muhteşem bir platform…

Bu güçlü iletişim kaynağını, istediğiniz ana fikri erkek kişisinin damarına zerk edecek bir silah olarak kullanmak mümkün.

İster daha flört aşamasında olun ister ayrılık sonrası sendromunda; ilişkinin her safhasında kullanabileceğiniz “özlü sözleri” sizler için derledik. Birçok atar giderli paylaşım sayfasında bulabilir; bulamazsanız caps programları ile kolayca oluşturabilirsiniz. Sonra koyun hikayenize, izleyin cümbüşü. Hadi o zaman şov başlasın!

#1 BEN SENİN BELİRSİZLİĞİNLE UĞRAŞAMAM VAZGEÇİŞİ:

Birbirinizi görmüş beğenmişsiniz. Mesajlaşmalar, telefonda konuşmalar başlamış. Hatta birkaç buluşma olmuş, ufaktan öpüşülmüş bile. Ama adam bir var bir yok. Bir gün ilgi alaka tavan, ertesi gün ölü taklidi yapıyor. Yapıştırın bu lafı, anlasın ki bu kız gitti gider.

#2 DEVRAN BEKLEMEYİ KESİNCE DÖNÜYOR. KESİN BİLGİ:

Sizi bir süreliğine ilgi manyağı yapmış, uğraşıp didinip tavlamış beyimiz. Ama ilişki başlayacak gibiyken ortadan kaybolmuş, haftalar sonra yılık yılık mesaj atmış bu erkek kişisine özel üretim. Senden bir beklentim kalmadı, çok istiyorsan her şeyi baştan yapman gerekecek ana fikrini vermek için biçilmiş kaftan.

#3 KENDİME GELİCEM AMA YOLU BİLMİYORUM:

Keyifli bir flört dönemi sonrasında ilk kez seks yapılmıştır. Arada halen flörtöz ve neşeli bir iletişim mevcuttur ancak sıklığı ve dozu istediğiniz kıvamda değildir. En son mesajının üzerinden yaklaşık 4-5 saat geçmiştir. Karşı tarafa çok hevesliymiş gibi korkutucu bir izlenim de bırakmak istemiyorsunuzdur çünkü bu hafif oyunbaz tarafımıza bayıldığını biliyorsunuzdur. Kendinizi hatırlatmalık hikayedir, erkek kişisinin bu paylaşıma mesaj atmama şansı yoktur.

#4 GERÇEKTEN BİR GÜN BİRİYLE EVLENECEĞİMİZ DURUMU ÇOK GARİP, KİMİ NASIL O KADAR SEVEBİLİRİM AKLIM ERMİYOR ŞU AN:

Yeni bir ilişkidir, hatta ilişki olup olmadığı bile belli değildir. Erkek kişisi olur olmadık zamanlarda evlilikle kavramını gömen açıklamalarda bulunmakta, suratınızdaki ifadeyi anlamlandırmaya çalışmaktadır. Kıyamam bakıyor işte bu kız bana evlilik baskısı yapar mı, darlar mı diye. Patlatın bu cümleyi hikayede, adam kendine gelsin. Bir dakika ya kız beni daha doğru düzgün sevmiyor, ben kimim ki moduna girsin. Bu moda giren hiçbir erkek sizi daha kendisine aşık etmek için çabalama dürtüsüne karşı koyamaz. Darlar mı dediği kadını darlamaya başlaması an meselesi olacaktır.

#5 CANIM BENİM ÜZÜNTÜM BİR OYNAK ŞARKIYA BAKIYOR, İSTERSEN FAZLA UĞRAŞMA:

Erkek kişisi yeni başlayan çiçeği burnunda ilişkinizi beklenmedik şekilde sonlandırmıştır. Sağda solda sizin kalbinizi kırdığı için ne kadar üzüldüğünü anlatıyordur. Haddini bildirmek için birebir.

#6 SENELERDİR YUVARLANIP BENİ BULAMAYAN TENCEREYE DE YAZIKLAR OLSUN:

İlgisinden net olarak emin olduğunuz ancak harekete geçme konusunda tutuk davranan erkek kişisine, hayatınızda birinin olmadığını anlatmanın en tatlı yolu. Mizah duygunuzu da ortaya koyarak zincirlerini kırıp mesaj atmasını sağlayacak bir paylaşım için doğru seçim.

#7 KESENE BEREKET CANIM, REZİLLİĞİNE DOYDUK:

Ayrılık sonrası erkek kişisi kendisini alemlere atmış, kuduz köpekler gibi ortamlara saldırmıştır. Kulağınıza gelen sapkınlıkları yetmezmiş gibi, abuk subuk videolar paylaşıp kaliteyi deniz seviyesinin altına düşürmüştür. Mide bulantınızı dünya aleme duyurmak şart olmuştur.

#8 BAŞTA BÜYÜLÜ GELEN ŞEYLERİN DANDİKLİĞİYLE YÜZLEŞMEK:

Aşırı heyecan yüklemesi, şov seviyesinde kur yapma ritüelleri, müthiş romantik randevular… Sonrasında konuyu sekse getirmeye çalışan yüzeysel bir erkek kişisiyle karşı karşıyaysanız, adamın içindeki özgüveni kulağından çekecek bu cümleyi kullanmanız şart.

#9 İSTEYEN DAĞLARI AŞAR İSTEMEYEN TÜMSEĞİ GEÇEMEZ, NET:

Flört edilen erkek kişisinin bu aralar işinin çok yoğun olduğunu söyleyerek buluşmayı geciktirmesi ya da ilişki içinde olunan erkek kişisinin yine işlerinin yoğunluğu bahanesiyle size istediğiniz ilgiyi göstermemesi halinde kullanılması caiz olan bir kapak cümlesidir. İhtiyaç halinde kullanın, gelecek mesaja en erken ertesi gün cevap verin.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

What's Your Reaction?

Nasıl yaa? Nasıl yaa?
0
Nasıl yaa?
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Komik Komik
1
Komik
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Duygulandım Duygulandım
0
Duygulandım
Korktum Korktum
0
Korktum