Libidosu Paçasından Akan Erkeklerle İlişki Yasayanlara 7 Öneri


Gerçekçi olalım, aşk denen şey seksle sonuçlanması için var olan bir kavram. Hatta aşk dediğimiz duygunun tamamen cinsel dürtüler ve hormonlardan ortaya çıkan kimyasal bir durum olduğu söyleniyor. Öyle ya da böyle seks güzel bir şey ve kadın erkek herkes bunun peşinde.

Ancak bazılarının libidosu enginlere sığmıyor taşıyor. Yüksek libidolu erkekleri sadece cinsellik peşinde koşan avcılar olarak görmek haksızlık olur. Güzel bir ilişki yaşayan ve libidosunu sadece sevgilisine yükseltmeyi beceren erkekler de mevcut. Ancak bu erkeklerle ilişki yaşamanın da çeşitli zorlukları ve bilinmesi gereken incelikleri var. Bakalım nelermiş.

1. Sexting:

Bu yürüyen cinsellik ile normal konularda yazışacaklarınız 5’er mesajda sona erer ve erkek kişisi konuyu ustaca sekse getirir. Her zaman hazır olmalısınız. Market alışverişinde, ofiste ya da annenizin altın gününde Neriman Teyze’yle sohbet ederken gelişebilir bu durum.

Sevdiceğinize, üzerine nutella sürmek istediğinizi yazarken, Nazmiye Abla’nın kısır tarifini not alıyor gibi görünmeyi başarabilmelisiniz. Ayrıca sexting sanatında tekrara düşmemek için flört uygulamalarını sıkça kullanan arkadaşlarınıza danışmanızda fayda var, onlarda son derece şaşırtıcı fikirler olacağından emin olabilirsiniz.

2. Yaratıcılık:

Yüksek libido sahibi erkek kişisini kendinize bağlamak için yaratıcılığınızı konuşturmanız şart. Arkadaş ortamında sohbet ederken bir anda kulağına fısıldayacağınız edepsiz cümleler bulmalı, o toplantıdayken göndereceğiniz hafif müstehcen bir fotoğrafla aklını başından almalısınız. Madem adamın olayı bu, toplantı sırasında başına gelebilecek zor durumlara da katlanacak! Beklesin bakalım herkesin dışarı çıkmasını masadan kalkmak için J

3. Pamuklulara Veda Edin:

Eve gelip en rahat kıyafetlerinizin ve pamuklu külotunuzun rahatlığına sığınmayı unutun. Yüksek libido sahibi erkek kişisi her an görüntülü arama yapabilir. Malum aktiviteye uygun hatta onu şaşırtacak iç çamaşırlarınızla bu aramayı beklemeye alışın. Beklentilerini her defasında karşılamayı bilen bir kadın, bu tip erkek kişisi için vazgeçilmez olacaktır.

4. Film İzleriz Tabi:

Libidosu tavan olan bu erkek kişisi ile hiçbir filmi bitirmeniz olası değildir. Bu gerçekle barışın, filme baştan çok kaptırmayın. Bitmemiş filmler silsilenizi, yalnız olduğunuz zamanlarda tamamlarsınız. Sevdiceğinizle film izlerken odaklanmanız gereken şey izlediğiniz değil, birazdan çevireceğiniz film olmalı. Erkek kişisinden gelecek hamleye hazır olun ve aynı hevesle karşılık verin.

5. Öpüşürsek Sevişiriz De:

Yüksek libidolu erkek kişisi ile sonu sekse bağlanmayacak öpüşmeler çok sık mümkün olmaz. Dolayısıyla o dudaklar birbirine değdi mi, gerisi gelecektir kendinizi hazırlayın. Hatta harekete geçen ilk siz olun. Aynı libido seviyesine sahip olan bir kadını prensesi yapacak olan bu erkek kişisi için cinsel isteksizlik, sorgusuz sualsiz soğuma nedenidir.

6. İşin Kaymağı:

Yüksek libidolu erkek kişisi için kendinizden ödün vermeyin elbette ancak beklentilerini karşılamak için belli fedakarlıklar yapmanız şart. Lakin bunun ödülünü misliyle alacaksınız. Yüksek libido sahibi erkek kişisi size her zaman kendinizi çekici hissettirecektir. Arzulanmak kadar güzeli var mı? Yeni bir elbise giydiğinizde sevdiceğiniz ne kadar harika göründüğünüzü söyleyip üstünüze saldırmayacaksa neden alışverişe onca para dökesiniz ki!

7. Barışma Seksi:

En hararetli tartışmalar, günler süren küslükler sonrasında özürler dilenip, gözyaşları dökülür ve barışma gerçekleşir. Sevgi ve romantizmin doruklarında sarılmış ve birbirinizin kıymetini bileceğinize dair sözler veriyorsunuzdur ki erkek kişisinin elleri farklı bir çalışma içerisine girmiştir bile. Duygusallığı dibine kadar yaşamayı beklemeyin, seksle taçlandırılmayan barışmaya barışma denmez. Salın kendinizi, keyfini çıkarın.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

What's Your Reaction?

Nasıl yaa? Nasıl yaa?
0
Nasıl yaa?
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Komik Komik
1
Komik
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Duygulandım Duygulandım
0
Duygulandım
Korktum Korktum
0
Korktum