Şişme Aşkıyla Evlenen Adamın Hızlı Aşk Hayatı


Kazakistan asıllı vücut geliştirme sporcusu Yuri Tolochko isimli adam, delice aşık olduğunu söylediği şişme bebekle evlendi. Adam profesyonel sporcu, eli yüzü de düzgün. Artık kadınlardan yana ne yaşadıysa bu abimiz, çareyi ağzı var dili yok bir seçim yapmakta bulmuş. Margo ile birlikte olmadan önce gerçek bir insanlar 7 senelik bir ilişkisinin olduğunu söylüyor ancak detay vermiyor.

Cinsel yönelimi açısından kendisini “Panseksüel” olarak tanımlayan Yuri, sosyal medya hesabından özel hayatının tüm detaylarını paylaşıyor.

Kazak sporcu, 8 aydır birlikte olduğu Margo isimli şişme bebekle 2020 senesinde evlendi. Dostlarının katılımıyla oldukça görkemli bir düğün yapan Yuri, karısına evlilik yüzüğü taktı; birlikte düğün pastası kesti. Karı koca olarak ilk danslarını bile yaptılar. Düğün öncesinde Margo’nun çeşitli estetik ameliyatlarla istediği görünüme kavuşması için küçük bir servet harcamış.


Gözden Irak Olan Gönülden de Irak Oldu

Çiftin mutluluğuna Margo’nun düğünden birkaç hafta sonra bozulmasıyla gölge düştü. Tamirat için başka bir şehre gönderilen şişme bebeğin tamirat süresi uzayınca Kazak beyefendinin gözü dışarıya kaymaya başlamış. Bir gün Instagram hesabından başka objeleri tanıma arzusuna yenik düşerek Margo’yu aldattığına dair bir itiraf paylaşmış. Kısa bir süre sonra yeni aşkını takipçilerine tanıtmış. “Henüz boşanma konusunda konuşmaya hazır değilim” şeklinde bir açıklama ile acıtasyon yapmayı da ihmal etmemiş.

Lola

Kısa bir süre sonra yeni aşkını takipçilerine tanıtan panseksüel adam yeni aşkının adını Lola koymuş. Ancak yuva yıkan objenin Margo’dan çok farklı olduğunu belirtmek gerek. Yuri, insan başı ve tavuk vücuduna sahip bu garip objeyi devasa bir tavuk olarak tanımlıyor.

Linçi Fırsata Çevirmek

Birçok kişi tarafından rahatsız edici bulunan bu seçimiyle Kazak sporcu eleştiri oklarının hedefinde. Tedavi olması gerektiğini söyleyen de var, tutuklanmasını isteyen de. Ancak görünen o ki Yuri bu negatif ilgiyi sosyal medya da kazanç sağlamak için kullanıyor. Panseksüelliğin eleştirilmesini insan haklarına aykırı bulduğunu ısrarla belirtiyor.

Harem Hayali Varmış

Lola ile birlikteliğine başlar başlamaz tek bir objeye bağlanmayı düşünmediğini, kendisine bir harem kurmak istediğini ifade eden adam çok geçmeden Luna isimli bir şişme bebek de almış. Son zamanlarda Luna ve Lola ile mutlu pozlar paylaşan Yuri’nin haremini daha ne kadar büyüteceği takipçileri tarafından merak ediliyor. O da şüphesiz bu merakın tadını çeşitli markalarla yaptığı kazanç dolu iş birlikleriyle çıkartıyor.

Nesnelere Kişilik Veriyor

Yuri’nin paylaşımlarında şişme bebeklere kendi uydurduğu karakter özellikleri vererek onlardan birer insan öyküsü çıkardığı görülüyor. “Lola’nın bugün başı ağrıyor”, “Luna bugün biraz sinirli” gibi cümleler kullanarak sıradan bir günlük hayat içerisindeymiş gibi gösteriyor. Kazak sporcunun bu durumunun gerçek bir cinsel yönelim sonucu içtenlikle inandığı bir şey mi yoksa sadece sosyal medyada ilgi sömürüsü peşinde mi olduğunu anlamak biraz zor. Altında yatan neden ne olursa olsun, keyfinin yerinde göründüğü kesin.

Son Bombası Kül Tablası!

Geçen ay New York Post’a verdiği röportajda son gözdesinin bir kül tablası olduğunu söyledi. Metal yapısına ve üzerine sinmiş olan kül kokusuna hayran olduğunu, bunun kendisini heyecanlandırdığı ekledi. Yeni gözdesinin kullanılmış bir kül tablası olmasını özellikle sevdiğini söyleyen adam, “ona sarıldığımda daha önce onun üzerinde sigarasını söndürmüş olan bir sürü insana sarılmış gibi hissediyorum” sözleriyle duygularını ifade etmiş.

“İnsanlarla da Olabilirim”

Bu senenin Mart ayında yine New York Post’a konuşan Yuri, “belki bir gün yeniden gerçek insanlarla da olabilirim ama bu insanın benim şişme bebeklerimi de sevmesi şart” açıklamasını yapmış.

Yorumu size bırakıyoruz…


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

What's Your Reaction?

Nasıl yaa? Nasıl yaa?
1
Nasıl yaa?
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Komik Komik
1
Komik
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Duygulandım Duygulandım
0
Duygulandım
Korktum Korktum
0
Korktum